Zalety poleasingowego dostawczaka

Samochody dostawcze to szeroka gama pojazdów, które służą przede wszystkim do przewozu różnego rodzaju ładunków. Są one nieodłącznym wyposażeniem przedsiębiorstw zarówno tych, które zajmują się sprzedażą produktów, jak i usługami. Zazwyczaj są one po prostu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Niestety zakup takiego samochodu to spore obciążenie dla firmowego budżetu. 

Używane samochody dostawcze poleasingowe

 Zakup całkowicie nowego samochodu dostawczego to spory koszt, szczególnie dla firmy, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki. Dlatego sporym zainteresowaniem cieszy się rozwiązanie, jakim jest samochód dostawczy poleasingowy. Co to w praktyce oznacza? Zakup samochodu poleasingowego oznacza, że kupujemy pojazd, który wcześniej użytkowała inna firma, a po wygaśnięciu umowy, nie zdecydowała się na jego zakup, ponieważ najpewniej zdecydowała się na kolejny leasing z nowszym modelem. Tym samym otrzymujemy dość nowy samochód, ponieważ umowy leasingowe trwają najczęściej maksymalnie 5 lat, a niektóre nawet krócej. Takie samochody różnych dostępne są z atrakcyjnym finansowaniem od MAN FS.

Dostawczak poleasingowy adekwatny do potrzeb 

Oferta na używane i poleasingowe auta dostawcze jest bardzo szeroka. Dzięki temu można nabyć dokładnie taki samochód, który najlepiej wpisuje się w potrzeby naszej firmy. Ponadto samochody dostawcze takich marek jak MAN są prawie zawsze w bardzo dobrym stanie, ponieważ podlegają one regularnym serwisom, a wszelkie usterki zgłaszane się od razu przez firmę, która je użytkuje – jest to całkiem naturalne, ponieważ w zakres leasingu wchodzą także koszty regularnego serwisowania, więc przedsiębiorstwo nie musi martwić się ewentualnymi awariami i ponosić dodatkowych kosztów. 

Samochód dostawczy poleasingowy jest więc całkiem nowym, a przy tym pewnym nabytkiem, który będzie wydajnie służył naszej firmie. Dodatkową zaletą jest także to, że posiadamy wgląd w historię przebiegu, przeglądy i wszystkie usterki, jakie mogły się zdarzyć. Jak powszechnie wiadomo – zakup dostawczaka MAN od osoby prywatnej zawsze obarczony jest ryzykiem, że właściciel pojazdu nie powie nam całej prawdy na temat jego wcześniejszego użytkowania – w przypadku samochodów poleasingowych nie musimy się tym martwić. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim idealne dla firm, które dopiero rozkręcają swój biznes i muszą dokładnie planować wydatki – inwestycja w poleasingowego dostawczaka wydaje się zdecydowanie bardziej pewna i korzystniejsza, co ostatecznie przekłada się na większe dochody dla firm.

Redakcja myvisions.pl