Rewolucja w znakowaniu – pieczątka e-mark dla Twojego biznesu 

W wielu branżach używamy tak prozaicznej rzeczy, jak pieczątka do wielu różnych zadań, a szuflady wypełnione są urządzeniami do znakowania na różne okazje. Ten przydatny gadżet służy nam dziś nie tylko do nanoszenia pieczątek na dokumenty, ale choćby do znakowania kartonów, paczek czy toreb. Dzięki pieczątce możemy łatwo stworzyć logowany produkt, jak na przykład torebki na zakupy w butiku. Świetnie odnajdują się one także przy okazji znakowania dyplomów lub przy nadawaniu przesyłek internetowych. Męczące bywa jedynie to, że nawet przy małej działalności zamawialiśmy wiele produktów, z których każdy miał inną treść. Dziś możemy sięgnąć po inne rozwiązanie.

Ułatw sobie pracę z nowoczesnym rozwiązaniem technicznym

Nowoczesne biuro czy firma usługowa może w tej prostej, ale potrzebnej czynności skorzystać dziś z pomysłowego rozwiązania, jakim jest pieczątka e-mark stworzona przez firmę COLOP. Nadal niewielkich rozmiarów, ale ciekawie wyglądająca pieczątka oferuje nam możliwość tworzenia wielu grafik i dostosowywania treści napisu do naszych potrzeb. Wysokiej jakości obudowa wykonana jest z mocnego plastiku, a całość prezentuje się bardzo dobrze pod względem wizualnym. Uwagę zwraca podświetlony pasek led, a górna część obudowy jest zdejmowana i tam znajduje się pojemnik na tusz, który należy uzupełniać. Estetyka wyglądu i prostota użytkowania z pewnością są zaletami tej nowoczesnej pieczątki, a producent proponuje nam do wyboru obudowę czarną lub białą. W dolnej części znajdziecie przycisk włączania i wyłączania urządzenia.

biuro

Rewolucja w użytkowaniu pieczątki

Mobilne urządzenie elektroniczne umożliwi Ci nanoszenie kolorowych nadruków na dowolną powierzchnię. Dzięki temu możesz ozdobić nie tylko dokument, taśmę, karton czy torby. Co to oznacza? Że możesz sam tworzyć wiele ciekawych gadżetów reklamowych, w szybki i łatwy sposób nanosząc swoje logo lub hasło reklamowe na wybrany produkt. Pieczątka e-mark, pozwala na znakowanie i tworzenie napisów z poziomu tabletu lub telefonu dzięki dedykowanej aplikacji. Producent wyposażył tę nowoczesną pieczątkę we wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi, który połączy się z Twoim telefonem. Wystarczy odpalenie aplikacji i konfiguracja urządzenia i możesz zacząć tworzyć grafikę, korzystając z wielu gotowych propozycji lub importując własne projekty.

Wygodna pieczątka e-mark do wielu zadań

Zarówno projektowanie, jak i samo drukowanie daje dużo satysfakcji i jest łatwe do zrobienia. Wybór w propozycjach grafik, napisów, emotikonek jest naprawdę spory, a możliwość pracowania także na własnych grafikach daje wiele inspirujących możliwości, które pozwolą nam tworzenie ciekawych produktów do reklamowania firmy i znakowania dokumentów. Dzięki oferowanej przez https://nana.com.pl/ pieczątce e-mark w jednym urządzeniu będziesz mieć datownik, pieczątkę ze swoimi danymi, numerator serii, logo, grafiki ostrzegawcze na kartony lub reklamowe na torby czy koperty. Nie musisz nosić już ze sobą kilku pieczątek, a wszystko, co jest Ci potrzebne znajdziesz w jednym urządzeniu.

Materiał zewnętrzny

Redakcja myvisions.pl