Koc z nadrukiem – ciekawy gadżet reklamowy

Zaplanowanie działań marketingowych w firmie bywa dużym wyzwaniem. Istnieje wiele propozycji gadżetów reklamowych, które warto wziąć pod uwagę. Jedną z ciekawszych propozycji jest koc z własnym nadrukiem. Ten produkt służy nam głównie w chłodniejsze dni i może jednocześnie stanowić reklamę naszej firmy. Nic więc dziwnego, że tak szerokie grono przedsiębiorców stawia na niezawodne produkty reklamowe. Jak dokonać wyboru? Gdzie znajdziemy unikalne propozycje? Dlaczego warto wybrać koc z nadrukiem?

Koc z własnym nadrukiem

Okazuje się, że jednym z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych jest koc z własnym nadrukiem. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie – sięgamy po koc na imprezach plenerowych, w domu i w podróży. Przyjazny w dotyku koc otula nasze ciało i da nam wiele przyjemności. Jeśli chcemy wypromować swoją firmę, warto mieć na uwadze taki gadżet. Od nas zależy, jaki nadruk zastosujemy na kocu i jakie kolory wybierzemy. Pamiętajmy o tym, aby koc reklamowy był spójny z wizerunkiem organizacji. Dlaczego koce są tak cenionym nośnikiem reklamy? Przede wszystkim dają duża powierzchnię znakowania, dlatego logo firmy od razu jest widoczne. Na rynku znajdziemy różnorodne produkty, które sprawdzą się na plaży i w domu. Nie zapominajmy o kocach w limitowanych edycjach, np. dla dzieci lub z motywami świątecznymi. Wiele z nich posiada praktyczne pokrowce, dzięki czemu z łatwością będziemy przechowywać koce reklamowe. . 

Szeroki wybór

Oferta reklamowych gadżetów jest tak bogata, że każda firma może dobrać coś dla siebie. Producenci stawiają na koce stworzone z wielu materiałów, w ciekawych kolorach i wzorach. Poszczególne modele różnią się między sobą także technikami znakowania. Jakie rozwiązanie wybrać? Można postawić na koce z nadrukiem, tworzonym za pomocą termotransferu, digital printingu lub fototransferu. Ponadto, niektóre reklamowe koce znakowane są przez naklejki z logo firmy. Niezwykle trwałe i eleganckie są także modele z haftem reklamowych. To ponadczasowa technika zdobienia, która zrobi wrażenie na klientach. 

Jak widać, koce z własnym nadrukiem mogą być skutecznym elementem strategii marketingowej. Proces wyboru nie jest łatwy, gdyż oferta jest bardzo szeroka. Musimy się zastanowić, jaki koc z własnym nadrukiem będzie najlepszym nośnikiem reklamy. Ułatwieniem jest to, że gadżety zamówimy w internetowym sklepie, ciesząc się atrakcyjną ceną i wysoką jakością wykonania. W razie potrzeby poprośmy o pomoc sprzedawcę w sklepie, co pozwoli sprawnie dobrać gadżety reklamowe. 

Redakcja myvisions.pl